Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra avtalslösningar och licenser för skolor och arbetsplatser.

» Här hittar du svar på vanliga frågor

Du når oss via telefon på 08-545 429 00 under vår telefontid klockan 10:00 till 11:00 varje torsdag.

Det går också bra att mejla oss så återkommer vi till dig så fort vi kan.

info@bonuscopyright.se

Postadress
Bonus Copyright Access
Box 45006
104 30 Stockholm

Besöksadress
Torsgatan 21, 14 tr
113 21 Stockholm

Leveransadress
Lokstallsgatan 9
113 21 Stockholm

Organisationsnummer
769603-7345

Medarbetare på kansliet

Nina Wadensjö

Vd
08–545 429 01
nina.wadensjo@bonuscopyright.se

Kiljan Ardal

Jurist / föräldraledig
08–545 429 05
kiljan.ardal@bonuscopyright.se

Åsa Bergquist

Ekonomiansvarig
08–545 429 06
asa.bergquist@bonuscopyright.se

Isabel Dunkars

Jurist

Mattias Ekstig

Kommunikatör / Marknadsförare / IT-ansvarig
08–545 429 08
mattias.ekstig@bonuscopyright.se

Ludvig Florestedt

Ekonom
08–545 429 07
ludvig.florestedt@bonuscopyright.se

Malin Hertzell

Förbundsjurist
08–545 429 12
malin.hertzell@bonuscopyright.se

Julia Lindberg

Analytiker
08–545 429 16
julia.lindberg@bonuscopyright.se

Peder Lingdén

Kommunikations- och marknadsansvarig
08–545 429 03
peder.lingden@bonuscopyright.se

Ann-Charlotte Skan

Administratör
08–545 429 09
ann-charlotte.skan@bonuscopyright.se

Ellinor Söderman

Administratör
08–545 429 02
ellinor.soderman@bonuscopyright.se

Mathias Willdal

Förbundsjurist
08–545 429 04
mathias.willdal@bonuscopyright.se

Fahmi Yusuf

Analytiker
08–545 429 15
fahmi.yusuf@bonuscopyright.se