Kontakta oss - Bonus Copyright Access

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra avtalslösningar och licenser för skolor och arbetsplatser.

Här hittar du svar på vanliga frågor

Friskola som fått en faktura från oss? Läs frågor och svar här!

Mejla oss så återkommer vi till dig så fort vi kan: info@bonuscopyright.se

För fakturafrågor når du oss här: kundservice@bonuscopyright.se

Postadress
Bonus Copyright Access
Box 45006
104 30 Stockholm

Besöksadress
Torsgatan 21, 14 tr
113 21 Stockholm

Leveransadress
Lokstallsgatan 9
113 21 Stockholm

Organisationsnummer
769603-7345

Medarbetare på kansliet

Nina Wadensjö

Vd
+468–545 429 01
nina.wadensjo@bonuscopyright.se

Sara Aggesjö

Marknad och kundservice
+468–545 429 16
sara.aggesjo@bonuscopyright.se

Kiljan Ardal

Förbundsjurist
(föräldraledig)
kiljan.ardal@bonuscopyright.se

Jennie Bacchus Hertzman

Analyschef
+468-545 429 14
jennie.bacchus.hertzman@bonuscopyright.se

Åsa Bergquist

Ekonomichef
+468–545 429 06
asa.bergquist@bonuscopyright.se

Linda Enström

Kommunikatör
+468–545 429 10
linda.enstrom@bonuscopyright.se

Ludvig Florestedt

Ekonom
+468–545 429 07
ludvig.florestedt@bonuscopyright.se

Malin Hertzell

Förbundsjurist
+468–545 429 12
malin.hertzell@bonuscopyright.se

Maia Johansson

Jurist
+468–545 429 08
maia.johansson@bonuscopyright.se

Peder Lingdén

Kommunikations- och utvecklingschef
+468–545 429 03
peder.lingden@bonuscopyright.se

Ann-Charlotte Skan

Administratör
+468–545 429 09
ann-charlotte.skan@bonuscopyright.se

Ellinor Söderman

HR-ansvarig, ledningsstöd
+468–545 429 02
ellinor.soderman@bonuscopyright.se

Mathias Willdal

Senior jurist
+468–545 429 04
mathias.willdal@bonuscopyright.se

Fahmi Yusuf

Analytiker
+468–545 429 13
fahmi.yusuf@bonuscopyright.se

Viktoria Åström

Analytiker
+468–545 429 15
viktoria.astrom@bonuscopyright.se