Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss eller undrar du något som rör upphovsrätt eller andra relaterade frågor? Hör gärna av dig till oss, så hjälper vi dig!

Under hösten 2020 så når du oss enklast via mejl. Vi har telefontid mellan klockan 10:00 till 11:00 måndag till torsdag.

08–545 429 00
info@bonuscopyright.se

Postadress
Bonus Copyright Access
Box 45006
104 30 Stockholm

Besöksadress
Torsgatan 21, 14 tr
113 21 Stockholm

Leveransadress
Lokstallsgatan 9
113 21 Stockholm

Organisationsnummer
769603-7345

Medarbetare på kansliet

Nina Wadensjö

Vd
073–046 67 28
nina.wadensjo@bonuscopyright.se

Åsa Bergquist

Ekonom
073–092 90 04
asa.bergquist@bonuscopyright.se

Isabel Dunkars

Jurist
073–808 05 83
isabel.dunkars@bonuscopyright.se

Mattias Ekstig

Projektledare
070–665 16 20
mattias.ekstig@bonuscopyright.se

Ann Henrikson

Projektledare
070–601 44 41
ann.henrikson@bonuscopyright.se

Malin Hertzell

Förbundsjurist
070–494 84 66
malin.hertzell@bonuscopyright.se

Julia Lindberg

Analytiker
julia.lindberg@bonuscopyright.se

Åsa Petersson

Ekonomiansvarig
070–760 41 67
asa.petersson@bonuscopyright.se

Ann-Charlotte Skan

Administratör
070–440 03 04
ann-charlotte.skan@bonuscopyright.se

Ellinor Söderman

Administratör
070–684 13 68
ellinor.soderman@bonuscopyright.se

Mathias Willdal

Förbundsjurist
070–660 65 62
mathias.willdal@bonuscopyright.se

Fahmi Yusuf

Analytiker
072–222 57 82
fahmi.yusuf@bonuscopyright.se